Bizimle iletişim kur
Alex Huang

Telefon numarası : 0086 755 89315501 / 18688718622

Naber : +18688718622

Rainbow packaging co,ltd

Gökkuşağı ambalaj co, ltd

Paketleme gereksinimleriniz için yüksek kaliteli çantalar

  • Rainbow packaging co,ltd
  • Rainbow packaging co,ltd
  • Rainbow packaging co,ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar Gökkuşağı No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış Yıl kurulan 2007
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

Rainbow ambalaj co 2007 yılında kurulmuştur. Firmamız plastik kompozit renkli baskı yumuşak ambalaj çanta ve film tasarımı, araştırma, üretim ve ticaret konusunda uzmanlaşmış entegre bir kuruluştur.

En son Dokuz renkli yüksek hızlı gravür baskı makineleri, kuru tip laminasyon makineleri, kese makineleri, tüp makineleri ve enjeksiyon makineleri ile donatılmış işbirliği yapan fabrikamız, müşterilerimize gıda ambalajı gibi günlük kullanımda aşağıdaki alanlarda akıllı çözümler sunmamızı sağlıyor ürünleri paketleme, ilaç paketleme, tarım alanı ve günlük kimyasallar. Ürünler fermuarlı stand up kese, emzikli kese, evcil hayvan torbası, rulo halinde plastik ambalaj filmi içerir.

Sürekli süreçlerimizde, araştırma, tasarım, plaka yapımı, renkli baskı, laminasyon, film kesim, kese yapımı ve muayene kombinasyonumuzda kendimize güvenerek, en iyi fiyat ve kaliteli ambalajı sunabiliriz. Müşterilerin tasarımları açıktır. ISO9001 sertifikasına sahip ürünlerimiz ABD, Japonya, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Afrika'ya ihraç edilmektedir.

Dürüstlük ve sadık çalışma prensibi ile birlikte pragmatik kurumsal ruhuna, yüksek kaliteli ürünlere ve düşük fiyatlara dayanarak, şimdi karşılıklı yararlara dayanan yurtdışı müşterileriyle daha da büyük işbirliğini dört gözle bekliyoruz.

Geçmiş
Hizmet
Gökkuşağı Plastik Ambalaj Co, Ltd plastik esnek paketinde uzmanlaşmıştır. Fabrikamız, 8-12 renk intaglio baskı, laminasyon, kesme ve çanta yapımı işlemleri ile esnek ambalaj için gelişmiş üretim tesisleri ithal etti. Bütün bu prosedürler kesinlikle kalite kontrolünden geçiyor.

Geniş ürün yelpazesinde kullanılan kompozit torbalar / filmler, alüminyum folyo çantalar, vakumlu torbalar, PVC / PET ısıyla büzüşen etiketler, fermuarlı torbalar, dik torbalar, başlık torbalar ve inci film etiketler yiyecek ve içecek, evcil hayvan maması, elektronik, emtia, ilaç, tarım, oyuncaklar, deterjanlar ve imbik torbalar dahil endüstriler.

Önce Kalite, Kredite Üstün, Üstün Müşteri Hizmetleri Karşılıklı Faydalar

Ekibimiz